KILKA SŁÓW O NAS

Sprawdzone rozwiązania, które są pewne

Wychodzimy naprzeciw zmianom i nieustannym wyzwaniom w tradycyjnych technologiach budowlanych ponieważ mamy silne przekonanie, że nasze rozwiązania i prefabrykacja są odpowiedzią na narastające problemy w budownictwie.

Domczar to firma znajdujące się w czołówce europejskich producentów prefabrykowanych modułów.

Doświadczenie, któremu możesz zaufać.

Pozycja na którą składa się wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu łazienek zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta.
Jednostkowe podejście zespołu Domczar do każdego projektu gwarantuje pełne zadowolenie ostatecznego Klienta – zarówno jeżeli chodzi o aspekty architektoniczne jak i ekonomiczne produktu. Polityka ta ugruntowała naszą pozycję na rynku UK – dając miejsce na listach rekomendowanych dostawców PODów firm jak Mace, Berkley.
Zdobyte referencje skutecznie otworzyły kolejne rynki na których można zobaczyć nasze realizacje, a jest to: Holandia, Belgia, Dania, Niemcy, Wielka Brytania.

Osiągnięcia i rozwiązania z których jesteśmy dumni.

Nasi Klienci używają rozwiązań Domczar z wielu powodów, jedne z nich to wysoki standard jakości i niezawodność produktów oraz obsługi. Odbiorcy czują się bezpiecznie wybierając kontrahenta z doświadczeniem i rozumieniem całego procesu projektowania oraz budowy obiektu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego!

System zarządzania jakością ISO

Domczar kontynuuje politykę sukcesywnego wzrostu jako rezultat świadczenia usług na najwyższym poziomie i dostarczania produktów ku pełnej satysfakcji ostatecznego użytkownika. W zakładzie wdrożony jest system zarządzania jakością ISO oraz wewnętrzna polityka jakości oparta na ośmiu zasadach TQM.

Zachęcamy do wizyty w naszej fabryce oraz poznania zespołu.

Nasz zespół projektuje i produkuje szeroką gamę gotowych modułów łazienkowych. Roczna produkcja to około 9,000 szt. modułów o zróżnicowanym standardzie. Zdolności produkcyjne wciąż rosną w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie współpracą z Domczar. Jesteśmy zlokalizowani w północno-wschodniej części Polski.
Producent prefabrykowanych modułów łazienkowych wykorzystywanych w budownictwie.

Kontakt

18-500 Kolno, ul. Towarowa 5
biuro@domczar.pl
+48 539 11 66 77

Dojazd

9001 white
znak 14001 white