Cena łazienki modułowej – Gotowe łazienki modułowe

Budownictwo modułowe skraca czas i obniża koszty realizacji inwestycji. Gotowe moduły powstają w kontrolowanych warunkach, w przestrzeni której organizacja znacząco wpływa na wydajność pracy pracowników, jak również efektywne wykorzystanie materiałów i redukcję ich odpadu. Ponadto proces produkcyjny odbywa się niezależnie od warunków panujących na placu budowy i bez przestojów.

O konkurencyjności łazienek modułowych w stosunku do łazienki wykonanej na budowie w sposób tradycyjny decyduje szereg czynników, m.in.:

Przygotowanie produkcji

Na etapie przygotowania produkcji jesteśmy w stanie zoptymalizować rozkrój materiałów w taki sposób, aby zredukować ich odpad. Dzięki temu kabiny łazienkowe są wykonane i wykończone zgodnie z założonym projektem, przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu materiałów i komponentów.

Środowisko fabryczne

Realizacja projektu w kontrolowanych warunkach wpływa nie tylko na jakość wykończenia każdej łazienki, ale przede wszystkim na płynność prac i możliwość ich realizacji niezależnie od warunków atmosferycznych i prac realizowanych w tym samym czasie na budowie. W ten sposób znacząco przyspieszamy realizację inwestycji, jednocześnie gwarantując wysoką jakość wyrobu gotowego.

Współpraca z dostawcami wyposażenia łazienek i instalacji

Ścisła i długotrwała współpraca z dostawcami wyposażenia łazienek i instalacji owocuje dostępem do ofert specjalnych, które mają bezpośredni wpływ na cenę łazienki modułowej.

Wycena zgodnie z indywidualnym projektem

Chcesz podnieść rentowność inwestycji wdrażając rozwiązania modułowe? W Domczar łazienki modułowe projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie, co przekłada się na możliwość przygotowania modułu, który w sposób bezkompromisowy wpisuje się w założenia projektowe Twojej inwestycji. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej wyceny.

Producent prefabrykowanych modułów łazienkowych wykorzystywanych w budownictwie.

Kontakt

18-500 Kolno, ul. Towarowa 5
biuro@domczar.pl
+48 539 11 66 77

Dojazd

9001 white
znak 14001 white