+48 539-11-66-77 biuro@domczar.pl

Dlaczego PODy ?

Pod to modułowy komponent budowlany, wyprodukowany w kontrolowanym środowisku prefabrykacji, przeznaczony do stosowania w tradycyjnych konstrukcjach budowlanych. Kabiny są transportowane na budowę jako elementy w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do użycia po podłączeniu do głównych instalacji w budynku.
Pody są wygodną alternatywą dla tradycyjnie budowanych łazienek, oferując znaczne korzyści dla każdego projektu.
Prefabrykowane łazienki są dobrze znanym rozwiązaniem w Europie, jak również w Ameryce i Azji.
  Pomimo faktu, że łazienka jest jednym z najmniejszych pomieszczeń w pokoju, jest to jeden z najbardziej pracochłonnych elementów budownictwa ze szczególnymi wymaganiami dotyczącymi starannego wykonania wszystkich instalacji.
R

Jakość produktu

Wdrożony system wewnętrznej kontroli jakości gwarantuje produkt najwyższych standardów. Ustrój oparty jest na regułach ISO 9 oraz Polityki Zarządzania Przez Jakość. Każdy produkt przechodzi szeregów testów na różnych etapach wytwarzania. Sprawdza się geometrię konstrukcji, jakość ułożenia warstw wykończeniowych, zamocowanie i jakość armatury oraz wyposażenia. Dodatkowo testom poddaje się instalacje wodną, odpływową i elektryczną. Wyniki testów są odnotowane na kartach kontroli, dokumenty załączone są do każdej łazienki która przeszła pozytywnie kontrolę. Produkt Domczar objęty jest gwarancją.
R

Cena produktu

Z uwagi na specjalizację fabryki Domczar działamy w ścisłej i długotrwałej współpracy z dostawcami wyposażenia łazienek i instalacji. Wieloletnia kooperacja owocuje specjalnymi ofertami które mają bezpośredni wpływ na cenę naszego produktu. Dodatkowo Dział Przygotowania produkcji optymalizuje rozkrój materiałów redukując ich odpad. Środowisko fabryczne i organizacja stanowisk pracy znacznie wpływa na wydajność wykwalifikowanej kadry hydraulików, elektryków, glazurników i innych monterów. Wszystkie te aspekty mają swoje odzwierciedlenie w cenie która jest konkurencyjna do łazienki wykonanej na budowie w sposób tradycyjny.
R

Współpraca: gwarancja jakości, dostaw i serwisu

Wiemy jak ważne jest aby mieć partnera na którego można liczyć w każdym etapie współpracy. Wykwalifikowany zespół Domczar oferuje praktyczne rozwiązania dostosowane do Twojego projektu, służy zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze słucha wymagań Klienta i wprowadza je do produktu. Obsługa po serwisowa jest do dyspozycji Klienta – Domczar buduje relacje z uwzględnieniem długotrwałej współpracy.
R

Jeden punkt kontaktowy

Jeden punkt kontaktowy jakim jest Domczar zwalnia wykonawcę z obowiązku koordynacji elektryków, hydraulików, glazurników, montażystów i dostawców. Wszystkie uzgodnienia robione są z Kierownikiem Projektu Domczar – na budowę przyjeżdża gotowy moduł, który przeszedł szereg testów, łazienka objęta jest gwarancją.
Obrazując sytuację: łazienka to najmniejsza część mieszkania, apartamentu która wymaga najwięcej pracy oraz koordynacji wykonawców. Relokacja tych zadań do fabryki zwalnia kadrę menadżerów budowy dając im czas na skupienie się na terminowości procesu budowy.
R

Przyspieszenie harmonogramu budowy

Użycie prefabrykowanych modułów przyspiesza czas oddania budowy, a zatem rentowność inwestycji w czasie. Przeniesienie części robót do fabryki zmniejsza zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników i redukuje ilość prac mokrych.
R

Wydajność

Zaawansowane projektowanie 3D w zestawieniu ze zdobytym doświadczeniem w wąskiej specjalizacji pozwala optymalizować proces produkcyjny zarówno pod względem zużycia materiał jak i wydajności pracy. Przestrzeń produkcyjna w połączeniu z łatwo dostępnym magazynem oraz dokumentacja techniczna ze szczegółowymi rozwiązaniami eliminuje straty czasu wysokowykwalifikowanych pracowników produkcji.
R

Przewidywalność produktu i dostaw

Pełna dokumentacja techniczna wraz ze szczegółami gwarantuje realizację wizji Klienta. Kontrola Jakości dba aby produkt był wykonany zgodnie z opracowanymi szczegółami i standardami jakości. Gwarantuje to powtarzalność produktu, który spełnia oczekiwania Klienta. Produkt trafia na budowę zgodnie z uzgodnionym harmonogramem dostaw.