+48 539-11-66-77 biuro@domczar.pl

Doświadczanie, któremu możesz zaufać.

Domczar kontynuuje politykę sukcesywnego wzrostu jako rezultat świadczenia usług na najwyższym poziomie i dostarczania produktów ku pełnej satysfakcji ostatecznego użytkownika.

Galeria produktów

Zapraszamy do galerii zdjęć z produktami firmy DOMCZAR.

VIDEO

Zapraszamy do obejrzenia materiałów VIDEO przedstawiających naszą ofertę.

Produkcja

Galeria ze zdjęciami przedstawiającymi proces produkcji.

Dlaczego prefabrykowane moduły?

Pod to modułowy komponent budowlany, wyprodukowany w kontrolowanym środowisku prefabrykacji, przeznaczony do stosowania w tradycyjnych konstrukcjach budowlanych. Kabiny są transportowane na budowę jako elementy w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do użycia po podłączeniu do głównych instalacji w budynku.

Pody są wygodną alternatywą dla tradycyjnie budowanych łazienek, oferując znaczne korzyści dla każdego projektu.

Sprawdzone rozwiązania, które są pewne .

Wychodzimy naprzeciw zmianom i nieustannym wyzwaniom w tradycyjnych technologiach budowlanych ponieważ mamy silne przekonanie, że nasze rozwiązania i prefabrykacja są odpowiedzią na narastające problemy w budownictwie.

Domczar to firma znajdujące się w czołówce europejskich producentów prefabrykowanych modułów.

Gotowe łazienki modułowe: Z korzyścią dla Twojego projektu

 

Łazienka modułowa jest w pełni funkcjonalną alternatywą dla tradycyjnych technologii. Zależnie od potrzeb danego projektu moduł może być wyposażony w kabinę prysznicową lub wannę, ogrzewanie podłogowe lub grzejnik ścienny. Posiada również wszystkie instalacje, dzięki czemu jego montaż ogranicza się do podłączenia do głównych instalacji w budynku i wykończenia ścian zewnętrznych.

 

Łazienki prefabrykowane powstają w kontrolowanym środowisku. To pozwala nam na precyzyjną realizację projektu niezależnie od warunków panujących na placu budowy i dostępnych na miejscu możliwości technicznych. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych dostarczamy łazienki modułowe odznaczające się funkcjonalnością i precyzją wykonania. W tym miejscu warto zaznaczyć, że każda łazienka jest wykończona zgodnie z indywidualnym projektem, który możemy powielać w kolejnych modułach lub modyfikować.

 

Dla kogo łazienki prefabrykowane?

 

Jako producent modułów łazienkowych współpracujemy z architektami i inwestorami. Nasze łazienki prefabrykowane znajdują zastosowanie w obiektach hotelowych, handlowych, przemysłowych i biurowych, a także w inwestycjach publicznych. O ich wyborze decydują liczne korzyści, m.in.:

  • wysoka jakość produktu,
  • atrakcyjna cena,
  • kompleksowa obsługa, w tym także obsługa posprzedażowa.

 

Zastosowanie łazienek modułowych znacząco przyspiesza harmonogram budowy, a co za tym idzie zwiększa rentowność inwestycji. Przenosząc część prac do fabryki generalny wykonawca zmniejsza zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników na miejscu i redukuje ilość prac mokrych.

 

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu producenta modułów łazienkowych

 

Domczar to producent łazienek prefabrykowanych z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Wszystkich zainteresowanych budownictwem modułowym zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami. Zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składają się prace projektowe i produkcja, transport łazienek modułowych na plac budowy i wsparcie serwisowe. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.